کیهان سرویس

7956 618 0912

ارتباط سریع با پشتیبانی

02136830816

ارتباط سریع با پشتیبانی

تعمیر پکیج آریستون

تعمیر پکیج آریستون یک حرفه تخصصی است که باید توسط متخصصین مجرب و کار آزموده انجام شود. اگر به دنبال سرویس پکیج آریستون هستید به صفحه درستی آمده اید، کیهان سرویس یکی از نمایندگی های مجاز و فعال آریستون میباشد که مرجعی معتبر و مطمئن برای تعمیرات پکیج آریستون است.

استفاده روزانه از پکیج جهت تامین آب گرم و گرمای منازل سبب شده است که برند های مختلفی در بازار اقدام به تولید انواع مختلف پکیج در بازه های قیمتی متفاوت کنند. آریستون، یک برند نام آشنا محصول کشور ایتالیا است که به لطف فن آوری های به روز و تکنولوژی های کارآمدی که در تولید و طراحی محصولات خود استفاده میکند هزینه های نگهداری و تعمیرات کمتری نسبت به سایر رقبای خود دارد. همین امر نیز باعث شده است که این شرکت ایتالیایی نسبت به سایر رقبای خود پیشی بگیرد.

با تمام این تفاسیر خرابی و بروز مشکل در پکیچ های آریستون دور از انتظار و غیر ممکن نمیباشد، زیرا این دستگاه های گازسوز الکتریکی-مکانیکی از پیچیدگی های بسیاری برخوردار هستند و هر گونه عاملی در بخش مربوط به گاز، برق و یا خرابی یک قطعه از دستگاه، می تواند به بروز مشکل و خرابی کلی در پکیج آریستون شما منجر شود.

ما در این صفحه بخش های مختلف تعمیر پکیج آریستون را بررسی خواهیم کرد در ادامه با همراه باشید.

بررسی انواع مدل های پکیج آریستون

شرکت آریستون پکیج های خود را دو مدل فن دار و بدون فن و همچنین دو مبدل و تک مبدل به بازار عرضه کرده است، در ادامه این قسمت به بررسی انواع مدل های پکیج آریستون و مزایا و معایب هرکدام در تعمیر پکیج آریستون و همچنین هزینه نگهداری اشاره خواهیم کرد.

پکیج آریستون مدل کلاس

به طور کلی هریک از پکیج های آریستون که داری نمایشگر ال سی دی باشند را مدل کلاس آریستون میگویند، عیب یابی و تعمیر پکیج آریستون در مدل کلاس به واسطه نمایشگر ال سی دی این پکیج بسیار کار را برای تعمیرکاران راحت کرده است، هر کد اخطار نشان دهنده مشکل در یک بخش از پکیج آریستون میباشد. پس میتوان گفت به طور کلی تعمیر پکیج آریستون در مدل کلاس نسبت به سایر مدل های پکیج این شرکت آسان تر میباشد.

پکیج آریستون مدل اجیس (EGIS)

پکیج آریستون مدل اجیس یکی دیگر از انواع پکیج آریستون میباشد، این پکیج از نوع فن دار میباشد و طراحی بسیار زیبا و هزینه خرید آن مقرون به صرفه میباشد. یکی از ویژگی های سرشناس این نوع پکیج کاهش مصرف سوخت میباشد به طور کلی پیشنهاد میشود که از این پکیج در منازل با متراژ بالای 100 متر استفاده نشود. تعمیر پکیج آریستون مدل اجیس به ندرت اتفاق می افتد به طور کلی میتوان گفت که پکیج آریستون مدل اجیس  بیشتر از تعمیر به سرویس نیاز دارد به هر حال برای سرویس پکیج آریستون مدل اجیس هزینه بالایی پرداخت نخواهید کرد.

عیب یابی پکیج آریستون

اگر عیب یابی پکیج خود را در زمان مناسب انجام دهید، می توانید از بسیاری از هزینه های اضافی تعمیر پکیج در تهران صرفه جویی کنید. در ادامه شما را با مشکلات احتمالی پکیج آریستون آشنا خواهیم کرد.

انفجاری روشن شدن پکیج آریستون

اگر زمانی که قصد دارید پکیج آریستون خود را روشن کنید، پکیج با صدای وحشتناک یا انفجاری مانند روشن می شود و این موضوع باعث آزورده خاطر شدن شما شده است، موارد زیر می تواند دلیل این مشکل در پکیج آریستون باشد.

خاموش شدن پکیج آریستون

ممکن است پکیج آریستون شما بعد از چند دقیقه روشن شدن، خاموش شود و نتواند آب را به خوبی گرم کند. شما می توانید با در نظر گرفتن موارد زیر، علت خاموش شدن پکیج را پیدا کنید.

کاهش فشار آب در پکیج

زمانی که فشار آب شما با روشن شدن پکیج آریستون کاهش پیدا می کند، به این معنی است که رسوب گیر پکیج آریستون با مشکل مواجه شده و یا ممکن است پکیج شما به اصطلاح هوا گرفته باشد که شما می توانید با استفاده از راه های ارتباطی با مشاوران ما مشورت کنید و در صورت نیاز برای شما یک سرویس کار حرفقه ای پکیج آریستون اعزام خواهد شد.

سر و صدای پکیج آریستون

اگر پکیج آریستون شما سر و صدای زیادی دارد، یکی از دلایل مهم و عمده آن هواگیری پکیج می باشد که همانند مشکلات گفته شده می توانید از تعمیرکاران با تجربه گروه خدماتی کیهان سرویس بهره مند شوید.

سرویس پکیج آریستون شامل چه مواردی می شود؟

اگر می خواهید از هزینه های اضافی پکیج آریستون خود صرفه جویی کنید، باید سالانه پکیج خود را سرویس کنید تا در صورت تشخیص در صعف عملکرد پکیج بتوانید آن مشکل را حل کنید تا باعث خرابی قطعات دیگر پکیج نشود. شما می توانید برای انجام این کار از مجموعه ما کمک بگیرید تا سرویس کاران با تجربه ما به محل نصب پکیج آریستون اعزام شوند. سرویس کاران با تجربه و سابقه دار کیهان سرویس با رسیدن به محل نصب پکیج برای سرویس موارد زیر را انجام می دهند.

هزینه یا قیمت تعمیر پکیج آریستون

همان طور که بسیاری از خدمات تعمیرات به بسیاری از عوامل بستگی دارد، تعمیر پکیج آریستون نیز از این قائده دور نیست. اولین عاملی که در قیمت تعمیر پکیج آریستون تاثیرگذار است، عیب یابی و پیدا کردن قطعه خراب در پکیج است که تعمیرکاران مجموعه کیهان سرویس این کار را به بهترین شکل انجام می دهند. عامل بعدی که در هزینه تعمیر پکیج آریستون موثر است، قطعه خراب شده و محل آن است. هر چه قطعات پکیجچ آریستون دور از دسترس باشد هزینه تعمیر بیشتری نیز خواهد داشت.

مجموعه کیهان سرویس یکی از نمایندگان فعال در حوزه تعمیر پکیج آریستون است که در مقایسه با رقبا قیمت بسیار مناسبی دارد و شما می توانید با در جریان قرار دادن کارشناسان ما از قیمت نهایی تعمیر پکیج آریستون در تهران مطلع شوید.

نمایندگی پکیج آریستون در تهران

مجموعه کیهان سرویس همان طور که پیش تر گفته شد، یکی از نمایندگی های پرکار تعمیر پکیج آریستون در تهران می باشد که آماده ارائه هر گونه خدمات مانند سرویس پکیج آریستون یا تعمیر قطعات پکیج آریستون و انواع مدل های پکیج می باشد. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و در صورت نیاز تعمیرکار پکیج حرفه ای به محل مورد نظر شما ارسال خواهد شد.

تعمیر پکیج آریستون در محل

در بسیاری از شرکت های خدماتی و تعمیرات پکیج، دستگاه به طور کامل باز می شود و در خود نمایندگی تعمیر می شود. اما گروه خدماتی تعمیر پکیج آریستون به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در محل مورد نظر خود پکیج آریستون خود را تعمیر یا سرویس کنید.

همکاران ما در کوتاه ترین زمان و با کیفیت ترین نتیجه پکیج شما را تعمیر می کنند تا بتوانید با خیال راحت از آب گرم خانه خود استفاده کنید.

مراحل سرویس پکیج آریستون

زمانی که قصد دارین پکیج خود را برای یک زمستان آماده کنید،لازم است سرویس پکیج آریستون در تهران را انجام دهید. شما می توانید با درخواست کمک از سوی سرویس کاران مجرب کیهان سرویس، پکیج آریستون خود را آماده استفاده کنید. هنگامی که سرویس کاران مجموعه ما به محل مورد نظر شما می آیند با انجام مراحل زیر سرویس پکیج آریستون در تهران را انجام می دهند.

لازم به ذکر است برای سرویس پکیج آریستون خود به یک تعمیرتکار حرفه ای نیاز دارید و توصیه می کنیم این کار را به تنهایی انجام ندهید.

رسوب گیری، کنترل فشار آب، چک کردن پمپ سیرکولاسیون، تنظیم شیر گاز

همان طور که بسیاری از خدمات تعمیرات به بسیاری از عوامل بستگی دارد، تعمیر پکیج آریستون نیز از این قائده دور نیست. اولین عاملی که در قیمت تعمیر پکیج آریستون تاثیرگذار است، عیب یابی و پیدا کردن قطعه خراب در پکیج است که تعمیرکاران مجموعه کیهان سرویس این کار را به بهترین شکل انجام می دهند. عامل بعدی که در هزینه تعمیر پکیج آریستون موثر است، قطعه خراب شده و محل آن است. هر چه قطعات پکیجچ آریستون دور از دسترس باشد هزینه تعمیر بیشتری نیز خواهد داشت.

خرابی برد، عدم روشن شدن پیلوت، وجود مشکل در شعله، خرابی فن پکیج آریستون 

دقت و مهارت نکته اصلی حرفه ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *