کیهان سرویس

7956 618 0912

ارتباط سریع با پشتیبانی

02136830816

ارتباط سریع با پشتیبانی

بی شک یکی از محبوب ترین و مهم ترین سیستم های گرمایشی منازل پکیج ها هستند. پکیج ها با توجه به نوع ساخت و کارایی، انواع مختلفی دارند که می تواند در هر بخش آن دچار خرابی و بروز هر گونه مشکلی باشند. در این شرایط شما باید با یک تعمیرکار با تجربه در تهران بهره مند شوید و از ایشان کمک بگیرید. اگر برای تعمیر پکیج در تهران به یک تعمیرکار پکیج حرفه ای نیاز دارید، می توانید از تعمیرکاران و سرویس کاران کیهان سرویس برای ضرفه جویی در هزینه و وقت خود کمک درخواست کنید و مجموعه کیهان سرویس برای شما تعمیرکار با سابقه در زمینه تعمیر پکیج در تهران اعزام می کند تا در کوتاه ترین زمان بتوانید مشکلات پکیج خود را برطرف کنید.

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج های آریستون – راندمان بالای این دستگاه در تولید گرما و آب گرم مورد نیاز ما و همچنین مزایای دیگر استفاده از پکیج باعث گسترش روزافزون آنها و تولد برندهای معتبر بسیاری در دنیا شده است.

پکیج های ایساتیس مانند سایر بسته های موجود در بازار از محصولات مصرفی هستند که ما به طور مرتب از آنها استفاده می کنیم، مطمئناً نیاز به نگهداری و مراقبت دارند و بعد از مدتی استفاده دچار ایراد می شوند و بهتر است مرتب از آنها مراقبت کنیم. که قطعات آن قبل از آسیب جدی تعویض یا تعمیر شوند.

تعمیر پکیج فرولی ظریف است و سپردن آن به افراد حرفه ای صحیح نیست و ممکن است به سایر قسمت های پکیج آسیب برساند. بهتر است تعمیر پکیج را به یک متخصص بسپارید تا هزینه تعمیر پکیج کاهش یابد.

تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان در «کیهان سرویس» تمامی مدل های آن را شامل می شود، اما قبل از اینکه به علل و راه حل های ایرادات پکیج بوتان بپردازیم، بهتر است انواع مدل ها را بشناسید زیرا خطاها و ایرادات انواع مختلفی دارد. هر نوع یک بسته دارد

دقت و مهارت نکته اصلی حرفه ماست

پکیج چیست ؟

امروزه به دلیل شباهت بسیار زیاد پکیچ و آبگرم کن ها، بسیاری از افرادی که در این زمینه اطلاعاتی ندارند، این دو را با هم اشتباه می گیرند. پکیچ ها در واقع نوعی از آبگرم کن است، اما با این تفاوت که پکیج ها می توانند مانند موتورخانه گرمایش خانه و همچنین گرم کردن آب را انجام دهند. در این روز ها به هر خانه ای که سر بزنید متوجه وجود پکیج خواهید شد و می توان گفت که پکیج ها جایگزین آبگرم کن ها شده اند.

حال اگر پکیج شما با مشکلی مواجه شد و نیاز به تعمیر پکیج در تهران داشتید می توانید با مشاوره با کارشناسان مجرب کیهان سرویس در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات خراب پکیج خود را تعمیر کنید.

تعمیر پکیج در تهران

همان طور که ممکن است برای بسیاری از شما پیش آمده باشد که پکیج خانه به خوبی آب را گرم نگه نمی دارد و یا به طور مداوم خاموش می شود یا اصلا روشن نمی شود. در این شرایط شما نیاز به تعمیر پکیج در تهران دارید. مجموعه کیهان سرویس با دارا بودن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب در تهران آماده خدمت گذاری و تعمیر پکیج خانه های شماست. تعمیرکاران و کارشناسان ما در صورت تماس شما، فردی کاربلد را به محل مورد نظر شما اعزام می کنند تا بتوانیم در کمتریم زمان مشکل پکیج شما را حل کنیم.

سرویس پکیج در تهران

حال زمانی است که شما پیش از آن که پکیج از کار بیافتد و یا مشکل جدی برایش پیش بیاید متوجه عدم عملکرد خوب پکیج خود می شوید و قصد دارید قبل از اینکه هزینه های اضافه روی دست شما بگذارند، پکیج خود را سرویس کنید. در این شرایط کیهان سرویس یک سرویس کار با تجربه پکیج را برای شما به محل اعزام خواهد کرد. سرویس کار مجموعه کیهان سرویس با تمیز کردن پکیج و عیب یابی، مشکلات موجود در پکیج را به شما خواهد گفت و در صورت درخواست شما پکیج مورد سرویس قرار خواهد گرفت.

انواع پکیج

پکیج دیواری

پکیج های دیواری بخاطر ظاهر زیبا و کوچک، معمولا در آشپزخانه ها نصب می شوند و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند. اما این پکیج های دیواری به دلیل نداشتن منبع آب، امکان گرم کردن خانه و گرم کردن آب را همزمان ندارد؛ به همین دلیل هنگام نصب و یا تعمیر پکیج اولیت با گرم کردن آب می باشد.

پکیج زمینی

پکیج های زمینی در اندازه و سایز های مختلف تولید و عرذضه می شود. به همین خاطر نمی توان از این نوع پکیج در آپارتمان یا ویلا های کوچک استفاده کرد؛ زیرا این پکیج های زمینی به دلیل داشتن منبع آب، فضای بسیاری از خانه را اشغال می کند. اما اگر برق محل زندگی شما قطع شود، شما می توانید با استفاده از منبع آب پکیج زمینی از آب گرم نیز استفاده کنید.

چرا کیهان سرویس را برای تعمیرات پکیج خود انتخاب کنیم؟

گروه خدماتی کیهان سرویس بهترین مرکز تخصصی تعمیرات سیستم های برودتی با بیش از 6 سال سابقه در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی و انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی منازل و سازمان ها با بهترین کیفیت و در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما میباشد. مجموعه کیهان سرویس این امکام را به شما می دهد ابتدا بتوانید از اشکالات پکیج خود باخبر شوید و در صورت خواست شما اقدام به تعمیر پکیج شما کنیم.

مشکلات متداول در تعمیرات پکیج در تهران

کارشناسان و تعمیرکاران با تجربه مجموعه کیهان سرویس با داشتن بیش از 6 سال سابقه در تعمییرات و سرویس انواع پکیج ها در تهران مشکلاتی را به واحد کارشناسی اعلام می کنند که ممکن است، برای بسیاری از پکیج های شما رخ بدهد. در این بخش به شما مشکلات متداول در تعمیرات پکیج در تهران را خواهیم گفت تا بتوانید برای جلو گیری از آنها، اقدام به تعمیر پکیج کنید.

عدم روشن شدن پکیج

روشن نسدن پکیج می تواند بخاطر دلایل مختلفی باشد. اولین موردی که باید در صورت روشن نشدن پکیج مورد بررسی قرار گیرد، میزان آب داخل مدار گرمایشی می باشد که می تواند به دلیل نشتی یا وجود خرابی در قسمت منبع انبساط پکیج باشد.

گرفتگی مدار گرمایشی نیز یکی دیگر از دلایل روشن نشدن پکیج شما می تواند باشد که در این صورت جریان آب موجود در مدار با اختلال مواجه می شود و موجب هواگیری در پمپ پکیج می شود و برد دستور خاموش شدن را به پکیج ارسال می کند. توجه داشته باشید اگر پکیج شما روشن و خاموش می شود می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد.

گرم نشدن آب پکیج

اگر آب پکیج خانه یا محل مورد نظر شما به خوبی گرم نمی شود، می تواند به خاطر خرابی قطعه فلوسوییچ باشد. هنگامی که شما شیر آب گرم را باز می کنید، نمایشگر پکیج سروع به چشمک زدن می کند و اگر قطعه فلوسوییچ پکیج شما خراب باشد این نمایشگر از کار خواهد افتاد.

دلیل دیگر گرم نشدن گرم نشدن آب پکیج می تواند از کار افتادن سنسور دمای پکیج باشد. هنگامی که آب گرم باز می شود فلوسوییچ متوجه این موضوع می شود و پکیج روشن خواهد شد. در صورتی که دمای آب کم تر از مقدار تعیین برد پکیج باشد، پکیج روشن خواهد شد. که در صورت خرابی سنسور دمای پکیج، پکیج نمی تواند دمای آب را به خوبی تشخیص دهد و به همین خاطر پکیج روشن نخواهد شد.

در برخی از مواقع ممکن است دلیل گرم نشدن آب پکیج، خرابی سیستم احتراف پکیج باشد که در این صورت، حتما بابد به یک تعمییرکار مجرب تماس بگیرید.

دمای پایین آب گرم

دمای پایین آب گرم پکیج می تواند دلایل بسیاری داشته باشد، اما یکی از رایج ترین علت های آن، خرابی فلوسوییچ پکیج می باشد که در این صورت دمای آب به درستی به برد پکیج ارسال نمی شود و برد دستور کاهش شعله پکیج را می دهد.

علت بعدی که می تواند باعث دمای پایین آب گرم شود، نوسانات زیاد فشار آب است که می تواند سبب عدم درست کار کردن پکیج شما شود.

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث خرابی و پایین آمدن دمای آب گرم پکیج می شود، رسوب گرفتن مبدل های پکیج است که می تواند باعث شود دمای آب به حدی تنظیم شده نرسد. برای رفع این مشکل باید مبدل پکیج باز شود و با استفاده از اسید شستشو انجم شود.

صدای زیاد پکیج

در برخی از شایط ممکن است پکیج شما صدای بیش از حدی تولید کند که باز هم می تواند دلایل بسیاری داشته باشد که با اعزام تعمیرکار پکیج حرفه ای در تهران می توانیم این مشکلات را برای شما پیدا و حل کنیم. حال اگر پکیج شما سر و صدای زیادی دارد می تواند به خاطر خرابی پمپ آب، رسوب گرفتن مدار و مبدل های آن، خرابی سنسور های حرارتی یا تنظیم نکردن شیر برقی گاز پکیج باشد.

شما می توانید با تماس با کارشناسان کیهان سرویس مشکل خود را بازگو کنید و درخواست تعمیر پکیج در تهران را ثبت کنید. مجموعه کیهان سرویس برای شما تعمیرکار پکیج حرفه ای خواهد فرستاد تا بتواند با کم ترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات پکیج شما در تهران را برطرف کند.

تعمیر رسوب گیر پکیج در تهران

یکی از ابتدایی ترین و اصلی ترین کار ها در تعمیر پکیج در تهران، تعمیر یا تعویض رسوب گیر های پکیج است. رسوب گیر در پکیج، مخزنی است که در مسیر ورودی آب به پکیج ننصب می شود و در داخل آن ژلها هایی وجود دارد که رسوب های موجود در آب را می گیرند.

این رسوب گیر ها مصرفی هستند و باید تاریخ انقضای آن تعویض شود تا به پکیج آسیبی وارد نشود؛ زیرا در صورت رسوب بستن می تواند در کارایی و عملکرد پکیج اختلال ایجاد کنند.

تعمییرکاران و سرویس کاران کیهان سرویس برای انجام درست رسوب گیری، فیلتر های سه راهی پکیج را باز و تمیز می کنند که باید این کار به صورت دوره ای انجام شود.

شستوشوی فیلتر های سه راهی کار آسانی نیست؛ چرا که باید فیلتر مدار گرمایشی نیز تنظیم شود و در محل درست و کنار بلوک هیدرولیکی پکیج نصب شود.

شما می توانید برای کاهش هزینه های تعمیر پکیج در تهران، سالانه سرویس پکیج خود را انجام دهید تا به مشکل جدی تری برخورد نکنید.

ویژگی های تعمیرکار پکیج حرفه ای

داشتن دانش و اطلاعات کامل مربوط به تعمیر پکیج

تجربه و مهارت مناسب در تعمیرات پکیج 

تعمیرکار خوبی باشد و نه تعویض کار

صرفه جویی در زمان گرنبها و هزینه های شما

با کیفیت بودن و جلب رضایت مشتری در نتیجه کار

عوامل تاثیرگذار در هزینه تعمیر پکیج در تهران

نوع و مدل پکیج

خرابی قطعات مختلف پکیج

برند پکیج

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *